טיפולים וניתוחים - ד"ר תמיר שי

טיפולים וניתוחים

הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה מבוצע בשל מספר סיבות- שד קטן ולא מפותח, חוסר סימטריה בין השדיים ושינויי השד לאחר הריונות והנקות. בהגדלת חזה מונח שתל סיליקון תחת השד. הניתוח דורש תכנון ומחשבה טרם ביצועו. אנו לוקחים בחשבון מספר משתנים כגון גובה האישה, משקלה, מבנה גופה, רוחב בית החזה שלה, גודל וצורת השד הרצויה. ובהתאם לכך מחליטים על מיקום השתל (מעל או מתחת לשריר), צורת השתל, פרופיל השתל, גודלו ,מיקום החתך.

הרמת חזה

תהליך ההתבגרות, הריון, הנקות, שינויים במשקל - כל אלו משפיעים במידה רבה על מראה השד ומקנים לו מראה צנוח ומרוקן. הרמת חזה מעצבת מחדש את השדיים ונותנת להם מראה יותר זקוף, מעוצב ואטרקטיבי. בשדיים מרוקנים מאד, שילוב של הרמת חזה עם הגדלת חזה הוא המענה לשדיים מלאים וזקופים.

הקטנת חזה

שדיים גדולים ונפולים עלולים לגרום להגבלה בפעולות היומיום, כאבי כתפיים, צוואר וגב, להזעה מוגברת תחת השד ואף לבעיות עור כגון פטרת. כמוכן לעקמת בגב. בניתוח הקטנת חזה עודפי רקמת שד ועור מוסרים מהשדיים, דבר שמקל על הכאב וחוסר הנוחות ומביא לשדיים קטנים יותר, זקופים יותר ומשפיע באופן ניכר על איכות החיים של המטופלת ועל הביטחון העצמי.

תיקון אסימטריה

אסימטריה בשדיים הינו מצב טבעי שבו ישנו הבדל ניכר בין שני השדיים-בצורת השד, בנפחו, מיקום וצורת הפטמות ועוד. מצב זה מקשה על המטופלת במציאת ביגוד או חזייה תואמת ועלול להשפיע על הבטחון העצמי. ישנן מספר דרכים בכדי לתקן אסימטריה החל בהרמת חזה ועיצובו, הקטנת השד,שימוש בשתלים בנפחים שונים, שאיבת שומן, והתאמת גודל הפטמות.

שחזור שד

בימינו רוב שחזורי השד לאחר כריתת שד מלאה הם שחזורים מידיים. כלומר שחזורי שד הנעשים כבר בזמן ניתוח הכריתה. שחזור בשלב אחד עם שתל סיליקון נעשה בעזרת יריעה גמישה הנקראת ACELLULAR DERMAL MATRIX. אשר עוטפת את שתל הסיליקון ובגלל גמישותה ניתן להכניס מתחתיה את שתל הסיליקון הסופי. לכריתה חלקית ישנה אופציה לשחזור בשיטת אונקופלסטיקה אשר מארגנת מחדש את רקמת השד ומשלבת טכניקה של הרמה ואו הקטנה לתוצאה מיטבית

מתיחת בטן

שינויים במשקל לצד הריונות וירידה באלסטיות של הרקמות בגופנו, עם הגיל, משפיעים בצורה ניכרת על מראה הבטן כך שגם פעילות גופנית לא תמיד יכולה לעזור במידה הרצויה. בזמן ניתוח למתיחת בטן מוסרים עודפי העור והשומן. שרירי הבטן מהודקים כך שקו המותן מודגש בחזרה והבטן נאספת פנימה.

שאיבת שומן

שאיבת שומן מתאימה למטופל עם מספר איזורים בגופו של שומן אשר אינם נעלמים לאחר דיאטה או פעילות גופנית, כגון מותניים, בטן, ירכיים עכוזים וזרועות. שאיבת תאי השומן באותם איזורים קשים לטיפול תסייע בעיצובם.

מתיחת פנים

תהליך ההתבגרות, וחשיפה לשמש משפיעים על עור הפנים במידה ניכרת. הופעת קמטים לצד צניחת עור הפנים וריפיון הצוואר יכולים להקנות מראה עייף ומבוגר. מתיחת פנים היא הליך שמטרתו להדק את הרקמות העמוקות בפניך, להסיר עודפי עור, להגדיר מחדש את קו הפנים והצואר ונותנים למטופל מראה צעיר יותר, טבעי ורענן.

הרמת עפעפיים

עודפי עור בעפעפיים עליונים ושקיות נפוחות בעפעפיים התחתונים מביאים למראה עייף ומבוגר. בזמן ניתוח בעפעפיים מוסרים עודפי העור והשומן והעפעף מורם ובכך אנו מחזירים את המראה הצעיר והרענן למטופל.

הרמת גבות

גבות צנוחות משדרות מראה עייף, ומשנות את הפרופרוציות של כל החלק העליון של הפנים. בהרמת גבות אנו משיבים לגבות את צורתן. ובכך מחזירים מקנים לפנים מראה צעיר ורענן, לעיתים רבות ניתוח זה מתבצע ביחד עם הרמת עפעפיים שכן במקרים רבים עודף עור בעפעף עליון מושפע מצניחה של הגבה.

הזרקת שומן לפנים

עם ההתבגרות, העור מאבד את שכבת השומן שתחתיו ושמקנה לו מראה צעיר ומלא. הזרקת שומן מחזירה לפנים את הנפח שאיבדו עם השנים וכן משפרת את איכות העור.

הצמדת אזניים

ניתוח הצמדת אזניים נועד לתקן אוזניים בולטות. מטרת הניתוח היא לעצב מחדש את זווית האזניים. כמוכן להגדיר את המבנה האנטומי של האוזן .ניתן לבצע את הניתוח מגיל 5-6 שכן בגיל זה רוב סחוס האוזן מפותח והאוזן הגיע כמעט לגודלה המלא.

קרניופלסטיקה

שחזור פגמים בקרקפת ובגולגולת (קרניופלסטיקה)
סיבות נפוצות: לאחר תאונות דרכים/טראומה, מצב לאחר כריתת גידולים, פצעים קשיי ריפוי וחשיפה של עצם/חומרה, שקעים באיזור הרקה (TEMPORAL HOLLOWING)
המטופלים יעברו הערכה יסודית על מנת להתאים את הפתרון המיטבי.
מטרת השחזור הינה להחזיר הגנה, תפקוד ואסתטיקה, ולהעלות שוב הערכה העצמית של המטופל.
ישנם מספר דרכים לשחזור עצם הגולגולת: 1.משתלים מותאמים אישית מחומרים סינטטיים. 2.תיקון עם חסר העצם המקורי. 3.רשת טיטניום.
דגש מיוחד מושם על שחזור החלק הגרמי והרקמה הרכה בכדי להגיע לתוצאה אסתטית אולטימטיבית.

עיצוב פנים והחלקת קמטים

חומצה היאלורונית - מילוי שקעים וקמטים בפנים נעשה ע"י הזרקת חומר מילוי לרקמות הרכות של הפנים . קיים מגוון רחב של חומרי מילוי סינתטיים, אחד מהם הינו חומצה היאלורונית הנחשבת לבטוחה ביותר. בוטוקס - טיפולי בוטוקס מבוצע בהזרקה, מטרתו להפחית פעילות יתרה של שרירי ההבעה בפנים וע"י כך לטשטש ואף להעלים קמטים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​